Casa di Mama - Ground floor 2-bedroom
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Zwembad Buitenzwembad | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Casa di Mama - Ground floor 2-bedroom Jan Thiel appartement van 80 m² biedt uitzicht op de tuin en bevindt zich binnen 20 minuten wandelen van het Fort Beekenburg in Jan Thiel. Dit appartement ligt een paar momenten van de Mermaid Boat Trips, heeft een patio en is geschikt voor maximaal 4 gasten.
Dit 1-badkamer appartement is op 200 meter wandelafstand van Vista Royal gelegen en biedt een welgelegen positie in de Jan Thiel wijk van Jan Thiel. Casa di Mama - Ground floor 2-bedroom appartementen liggen ook op afstand van 3 km tot de Jan Thiel zoutpannen. Deze accommodatie is binnen zo'n dan 10 minuten rijden van het Mambo Strand genesteld.
Dit appartement biedt gasten een patio, evenals modern comfort zoals airconditioning. Geniet van het comfort van een badkamer in Casa di Mama - Ground floor 2-bedroom appartement, dat met een haardroger en handdoeken is uitgerust.
Een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, keukengerei behoren tot de voorzieningen voor self-catering. Kaya Pasifiko busstation is op 350 meter afstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Jan Thiel Bay1142 km
- Caracasbaai970 km
- Mermaid Boat Trips816 km
- Casino1152 km
- Sail Adventure boat rental1281 km
- On Spanish waters from store201 km
- Jan Thielbaai1189 km
- Strand van Jan Thiel1188 km
- Luchthavens
- Curacao Luchthaven19 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- Kluisje
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Casa di Mama - Ground floor 2-bedroom appartement.
Gasten van Casa di Mama - Ground floor 2-bedroom appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Fort Beekenburg, binnen 20 minuten wandelen vandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Mambo Strand (3 km) en de Jan Thiel zoutpannen (3,1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Casa di Mama - Ground floor 2-bedroom appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 10 minuten lopen om van Casa di Mama - Ground floor 2-bedroom appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa di Mama - Ground floor 2-bedroom appartement?
Casa di Mama - Ground floor 2-bedroom appartement heeft parkeerplaatsen. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar het appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij het appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van Casa di Mama - Ground floor 2-bedroom appartement?
Casa di Mama - Ground floor 2-bedroom appartement bestaat uit 80 vierkante meter. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.